تعمیر سرو موتورSCHNEIDER

10 / 10
از 1 کاربر

تعمیر سرو موتور اشنایدر (ELAU)

سرو ُ موتور اشنایدر (elau(  از کمپانی مادر اشنایدر الکتریک با کدهای SM . SH  بوده و مجهز به انکودر SICK STEGMANN می باشد.

از وجوه تمایز انکودر SICK نسبت به سایر انکودرهای اینکریمنتال (INCREMENTAL)  حافظه داخلی و قدرت برنامه ریزی آنست. بنابراین اطلاعات سرو موتور  ELAU  و هر آنچه از موارد مرتبط با انکودر از جمله زاویه فازی ،دمای داخلی انکودر ،زاویه شفت موتور و دیگر پارامترها درون حافظه داخلی انکودر ثبت و درج گردیده است.

نکته مهم اینکه کاربر قادر نخواهد بود بدون در نظر گرفتن اطلاعات انکودر ،آنرا به سرو موتور اشنایدر اعم از SM یا SH متصل نمایید بدلیل اینکه سرو درایو ELAU هنگام راه اندازی نیازمند قرائت اطلاعات پیش فرض از انکودر بوده و در صورت عدم وصول آن سیستم یکپارچه مرکزی با وقفه و خطای کاری مواجه خواهد گردید.

در اختیار داشتن پروگرامر و اطلاعات کافی در زمینه انکودر سرو موتورهای اشنایدر و تجهیزات تست ران آنها اعم از کنترلر C200,کنترلر C400 و درایو MAC4 ما را در تعمیر بهینه و سریع در بروز رسانی سرو موتورهای اشنایدر موفق داشته است.

دانشی که گروه فنی سروو سرویس یافته است، مزایای فراوانی در تعمیر موتورهای ایلائو موجود در دستگاه های برش گوشت و ماشین­های بسته­بندی خواهد داشت.

از آنجا که سروو موتورهای نیازمند به کامیوتیشن مانند ایلائو، می­بایست همواره با درایو خود در ارتباط باشند و تست حرکتی آنها بدون کنترل کننده­ی اصلی­اشان یعنی MC4 میسر نیست، سروو سرویس آماده است تجربیات خود در این حوزه را با آغوش باز در اختیار کسانی که نیاز به عیب یابی و تعمیر این دسته از سروو موتورها دارند قرار دهد.

سروو موتورهای ایلائو از یک انکودر مجهز به پروتکل هایپرفیس (HIPERFACE) استفاده می کنند که حافظه­ی داخلی (EEPROM) آنها حامل اطلاعات موتور است و درایور برای به حرکت در آوردن موتور از آن اطلاعات استفاده می­کند.

ما در سروو سرویس با مهندسی معکوس گسترده در مورد موتورهای ایلائو و پک درایو MC4 توانایی برنامه ریزی کردن و تست این موتورها را برای شما فراهم می کنیم.

کارشناسان ما در سروو سرویس دانش کافی در مورد تعمیر سروو موتورهای ایلائو را دارند. امکان تست با تجهیزات شرکت ایلائو سبب می شود مشتریان با اعتماد و اطمینان بیشتری به خدمات ما اقبال داشته باشند. ما در سروو سرویس همه اجزای مورد نیاز، از قبیل درگاه­ها، اتصال­ دهنده ­ها و درایوها می توانیم یک تست کامل از موتور را بعد از تعمیر داشته باشیم.

ما به طور پیوسته تعداد قابل توجهی از موتورهای ایلائو را برای تعمیر دریافت می کنیم و در زمان کوتاهی آنها را تعمیر و به مشتریان ارجاع می دهیم. آنجه در مورد کیفیت تعمیر اهمیت دارد، تجربه­ی گذشته ما در مورد این موتورهاست. همچنین اگر آسیب موتور شما به حدی باشد که تعمیر آن از جهت اقتصادی توجیه نداشته باشد، ما آماده ایم تا موتور دیگری را با شرایط مشابه جایگزین کنیم، یا اگر مشتری تمایل داشته باشد همان موتور را به شرایط مناسب استفاده بازگردانیم.

بخشی از مزایای سروو سرویس در زمینه تعمیر سروو موتور شما:

 

ـ دانش فنی

 

ـ تنظیم درست زاویه فیدبک نسبت به موتور در سروو موتورها اهمیت فراوانی دارد و ما اطلاعات لازم در مهندسی ایلائو داریم. ما اطلاعات شرکتی ایلائو برای را برای همه ­ی سروو موتورهای ایلائو در اختیار داریم. از آنجا که پیوسته سروو موتورهای ایلائو را تعمیر می­کنیم، معلومات زیادی در مورد کارایی و کارکرد این موتورها را داریم.

ـ تجهیزات تست

ما لوازم، درایوها، درگاه­های اتصال دهنده، و مشخصات شرکتی برای تست کامل سروو موتور شما را در اختیار داریم. همه ­ی موتورها پس از انجام تعمیرات، تست عملکرد می شوند و قبل از ارسال تحت آزمایش های سخت کنترل کیفیت قرار می گیرند. تست گشتاور، تست دینامومتری ما را مطمئن می سازد که موتور شما هنگامی که زیر بار برود در گشتاور مورد نیاز عملکرد خوبی داشته باشد.

ـ گزینه­ ی تعمیر سریع

ما در مورد مدت زمان تعمیر، چند گزینه را در مقابل مشتریان خود قرار می دهیم؛ فوری، اولویت دار، استاندارد. از آنجا که ما روی تعمیرات متمرکز هستیم و هر تعمیر، از تعمیرات مکانیکی گرفته تا تعمیرات الکتریکی در داخل مجموعه انجام می شود، به علاوه­ ی اینکه با هماهنگی ایجاد شده میان قسمت های مختلف زنجیره­ ی تعمیر، مضیقه­ های زمانی را حذف می کنیم و روند تعمیر مؤثری را در موتور شما اعمال می کنیم و از این رو مدت زمان تعمیر را به حداقل کاهش می دهیم.

ـ اعتماد

سروو سرویس هر ساله تعداد زیادی از سروو موتورهای ایلائو را تعمیر می کند، پس سروو موتور ایلائوی شما به دست کارشناسان با تجربه و آموزش دیده تعمیر می شود. ما همه­ ی اطلاعات شرکت ایلائو در مورد تنظیم این موتورها را برای جای­گذاری صحیح فیدبک، و نیز تجهیزات لازم برای تست را در اختیار داریم. همچنین تمام توانایی­های مورد نیاز برای جداسازی قطعات و سوار کردن مجدد آنها، کوک مجدد، و یک زنجیره­ی الکترونیکی برای تعمیر وسایل فیدبک سبب می شود تا کنترل کاملی بر همه­ ی مراحل تعمیر انجام گیرد.

ـ صرفه جویی در قیمت

ما مجموعه ای از قطعات مختلف استوک سروو موتورهای ایلائو را در اختیار داریم تا مطمئن باشیم که تعمیر شما به تأخیر نمی ­افتد. مضافاً اینکه تعدادی موتور ایلائو که مجدداً به شرایط عملکرد بازگردانده شدند را در مجموعه­ ی ما موجود است که می توانیم برای فروش به مشتریان پیشنهاد دهیم. همچنین است در مورد برخی از قطعات که به سختی یافت می شوند.

جهت مشاهده تست schneider اینجا را کلید کنید

بخشی از خدمات سروو سرویس در زمینه تعمیر سرووموتورها و سروو درایوهای ایلائو

 

1- احیا ،تغییر و جایگزینی نرم افزار و فریمویر سرو درایو اشنایدر

2- تعمیر سرو درایو اشنایدر MAC4

3-تعمیر انواع سرو موتور اشنایدر SM , SH

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :