تعمیر سروموتور BALDOR

10 / 10
از 1 کاربر

بالدر یک شرکت بین المللی است که در حال تعامل با بیش از 70 کشور مختلف در سراسر دنیا جهت تولید و عرضه انواع موتورهای صنعتی نظیر سرو موتور و سایر محصولات انتقال قدرت می باشد.

مشتری محوری ،افزایش کیفیت خدمات و کاهش زمانهای مرده در راستای تعمیرات و سرویسهای دوره ای محصولات اصل مهمی است که شرکت بالدر به آن پایبند است.محصولات با کیفیت بانضمام خدمات شایسته و قیمت مناسب ،بالدر را به یکی از با ارزشترین تولید کنندگان تجهیزات انتقال قدرت بویژه سرو موتور و سرو درایو تبدیل نموده است.

از این میان سرو درایو و سرو موتور بالدر محصولات پرکاربرد بوده و لازم به ذکر است که سرو موتور مدل SUPER-E امروزه یکی از پر فروشترین ،کیفی ترین و پربازده ترین محصول بالدر معرفی شده است.سایر محصولات و تجهیزات شامل موتورهای ضد انفجار ،موتور قفل شونده و الکترو پمپ از محصولات بالدر قلمداد می شوند.

همچنین شرکت بالدر قادر به طراحی و ساخت تجهیزات انتقال دهنده های صنعتی بر اساس نظر و کاربرد مشتری حتی در زمانی کمتر از سایر تولید کنندگان در این زمینه میباشد.

تولید و طراحی اجزا مکانیکی کنترل و انتقال قدرت از دیگر محصولات بالدر می باشدکه بعضا در مکانهای سخت به لحاظ محیطی و خورندگی کاربرد دارند.

بدلیل تعهد به ارتقا کیفیت ،مشتری محوری و خدمات شایسته بالدر خود را به عنوان تولید کننده معتمد در زمینه تولید سرو موتور و سرو درایو و محرکهای صنعتی در جهان شناسانده است.

البته در سالهای اخیر شرکت بالدر توسط مجموعه و کمپانی ABB خریداری و محصولات آن با نام ABB  به بازار عرضه میشود.

برخی از انواع سرو موتور بالدر :

  • S1P04W11
  • S2P040W004G1
  • MTE4535SPECIAL
  • S4P042W014
  • S2P07W04
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :