تعمیر سرو موتور KOLLMORGEN

10 / 10
از 1 کاربر

کولمورگن درحوزه تولیدات صنعتی اعم از سرو موتور و سرو درایو تحت مالکیت گروه DANAHER که پیشرو در زمینه های مختلف صنعتی و تجاری است،قرار دارد.

این محصولات در سراسر جهان در زمینه سیستمهای کنترل حرکت و سرو قابل ارائه هستند.یکی از محصولات قابل ارائه توسط کولمورگن که در کشورهای مختلف در صنایع وسیع تولیدی بسیار موثر و پرکاربرد می باشند سرو موتورهای AC هستند.

وجود تعداد زیاد و متنوعی از سرو موتورهای کولمورگن دست کاربران و طراحان را در انتخاب نوع و مشخصات موجود جهت طراحی سیستمهای کنترلی در صنایع مختلف باز گذاشته است.

انتخاب تیپ و مدل صحیح سرو موتور به پارامترهای متنوعی همچون مولفه های الکتریکی و مکانیکی ،میزان سرعت سرو موتور و نوع شفت سرو موتور کولمورگن وابسته است.

درادامه توضیح مختصری از انواع سرو موتورهای کولمورگن باستحضار می رسد.

AKM SERIES

سری AKM از سرو موتورهای کولمورگن در واقع نوع بسیار راحتی در نصب با سرو درایو تلقی می شوند و به اصطلاح فارسی میتوان عبارت PLUG -N- PLAY را به بزن برو به معنای مثبت کلمه و با رویکرد سرعت در عملکرد ترجمه نمود.

این دسته از سرو موتورهای کولمورگن دارای چگالی گشتاور بالا و شتاب لحظه ای مطلوب و قابل قبولی می باشند.

فیدبک های مختلف و انکودرهای متنوع اعم از ریزالور ،انکودر افزایشی ،انکودر مطلق و نیز انکودرهای هوشمند حق انتخاب وسیعی به مشتری سرو موتور جهت کاربرهای متفاوت در صنایع مختلف اعطا می کند.

شایان ذکر است اینگونه از سرو موتورهای کولمورگن می توانند بصورت اتصال به گیریکس و جعبه دنده جهت  افزایش قدرت به کار گرفته شوند.

GOLDLINE SERIES

اینگونه از سرو موتورهای کولمورگن در رنج بسیار متنوعی جهت کاربردهای وسیع در صنایع مختلف عرضه می شوند

سروموتور کولمورگن سری B  که در نوع خود بسیار بینظیر طراحی شده قادر است به مدد اینرسی پایین شتابگیری بسیار متفاوتی در لحظه استارت و نیز در لحظه توقف و استپ از خود به نمایش بگذارد.

این توانمندی  کاربر را قادر می سازد تا در مواردیکه سرعت و دقت از نقطه ای به نقطه دیگر حائز اهمیت است از این نوع سرو موتور کولمورگن بهره برداری و استفاده شود.

سری M  از سرشاخه سرو موتور کولمورگن GOLDLINE  دارای اینرسی بالایی بوده و در مواجه با  بارهای نامنطبق و زمخت کاربرد خواهند داشت.دو مدل دیگر از سری GOLDLINE که به مدل BE و ME  معروفند در واقع با همان مشخصات مدل B و M  هستند با این تفاوت که درآنها از انکودر به جای ریزالور بعنوان فیدبک استفاده شده است.

SEIDEL

این مدل از سرو موتورهای کولمورگن از نوع DC و دارای جاروبک یا ذغال اتصال بوده و  مجهز یه فیدبک ریزالور و یا تاکو ژنراتور و یا سنسور اثر هال قابل ارائه هستند.سیم پیچی استاتور این قبیل از سرو موتورهای کولمورگن به یک سنسور حرارتی جهت حفاظت در مواقع  اضافه بار و کنترل جریانهای ناخواسته مخرب مجهز می باشد.

در دو نوع مجهز به ترمز و یا بدون ترمز اینگونه از سرو موتورهای کولمورگن تولید و عرضه شده و نیز در انواع اتصالات و فلنچها جهت تسهیل در نصب و تنوع اتصال ساخته شده اند.

GOLDLINE XT

سری GPLDLINE XT از سری موتورهای کولمورگن نظر مصرف کننده نهایی را با توجه به دقت انکودر بالاتر (8192 PPR) تامین مینماید.ودر دو مدل ترمز دار (MT NO BRAKE) و (MTB WITH BRAKE)  تولید میشوند.

این قبیل از سرو موتورها جهت ارتعاش هرچه کمتر از تلرانسهای بسیار دقیق تر و حساس تری در قطعات خود برخوردار است.این مدل از سرو موتورهای کولمرگن ظاهرا نسخه بهبود یاقته ای از مدل های  M و B  از گروه   و دسته  GOLDLINE می باشند.

تعمیرات تخصصی انواع سرو موتور کولمورگن

تعمیرات تخصصی انواع سرو موتور KOLLMORGEN

 

جهت مشاهده ویدیو تست kollmorgen اینجا را کلید کنید

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :