تعمیر سروموتور Rexroth Indramat

10 / 10
از 1 کاربر

ایندرامات یکی از تولیدکنندگان کنترل اتوماتیک صنعتی است که در سال 1958در آلمان تاسیس گردید.ایندرامات مخفف کلمات INdustrialization ,RAtionalization,autoMATionمیباشد.

دردهه 60و70میلادی تجهیزات و متعلقات سرو موتور توسط ایندرامات ساخته و فروخته شد تا اینکه در سال 1979 سرو موتورهای ac روانه بازار شدند.سالیان متمادی ایندرامات توسط نامهایی چون REXROTH و بعد MANNESMANN و نهایتا" BOSCHدرسال 2001 معرفی میگردید.

در خلال آن سالها کمپانی ایندرامات به BOSCH REXROTH تغییر نام داده و برند مشهور ایندرامات با خطوط انبوه تولیدی تحت نام BOSCH و یا REXROTH فعالیت مینمود.

معرفی انواع مدل های سرو موتور ایندرامات

 MAC SERIES

عبارت MAC  در ابتدای این مدل از سرو موتورهای ایندرامات حاکی از آنالوگ بودن سرو درایو می باشد.سری MAC از سرو موتورهای ایندرامات شامل 6 نوع سایز مختلف میباشند که در 3 طول متفاوت ساخته می شوند.در این مدل سرعت سرو موتور از 1500تا 6000 دور در دقیقه و گشتائر راه اندازی سرو موتور از 0.8NM تا 57NM متغیر می باشد.

افزون براین سرو موتورهای سری MAC از تاکومتر و یا تاکومتر بانضمام انکودر افزایشی یا مطلق برخوردارند.البته ترمز تجهیز شده بروی سرو موتور نیز بعنوان گزینه انتخابی تلقی مس شود.

MDD SERIES

عبارت MDD حاکی از نوع سرو موتوری است که جهت عملکرد با سرو درایو دیجیتال بکار گرفته حواهد شد.9 سایز مختلف در این گروه قرار داشته که هر کدام تا چهار طول مختلف قابل ارائه هستند.سایز بزرگنر سرو موتور دلالت برطول بزرگتر سرو موتور خواهد داشت.

ماکزیمم سرعت در این مدل از 1500 دور در دقیقه (RPM) تا 10000 دور در دقیقه (RPM)

 وگشتاور راه اندازی از 0.15 نیوتن متر NM تا 57 نیوتن متر بسته به نوع و سایز سرو موتور متغیر می باشد.

فیدبک و انکودر اینگونه از یرو موتورها از نوع RESOLVER  و یا RESOLVER و ABSULOTE ENCODER بطور همزمان تجهیز شده بروی یک  دستگاه سرو موتور موجود می باشند. مدلهای آتی از گروه سرو موتورهای با کنترلر دیجیتال ممکن است مجهز به یک جهت انکودر ABSULOTE باشند.

همانند سرو موتورهای مدل MAC این مدل سرو موتور نیز بصورت آپشنال و انتخابی مجهز به ترمز هستند.

MHD SERIES

سرو موتورهای سری MHD ایندرامات در 8 سایز مختلف و 4 طول متفاوت ساخته می شوند ماکزیمم سرعت در این مدل از سرو موتورهای ایندرامات از 2000 دور در دقیقه تا 7500 دور در دقیقه و گشتاور راه اندازی از 1.3 نیوتن متر تا 160 نیوتن متر قابل دستیابی و در دسترس می باشد.

این مدل از سرو موتورهای ایندرامات یا بصورت فیدبک از نوع دیجیتال بانضمانم ABSULOTE ENCODER  و یا به تنهایی و فقط با فیدبک دیجیتال روانه بازار شده است.

MKD SERIES

 این مدل سرو موتور MKD در 5 سایز مختلف و 4 طول متفاوت بسته به سایز سرو موتور در بازار موجود است.ماکزیمم سرعت 3000 تا 9000 دور در دقیقه و گشتاور راه اندازی بین 0.4 تا 48 نیو متر در مجموعه مدلهای سری MKD از سرو موتورهای ایندرامات طبقه بندی شده است.

این مدل از سرو موتورهای ایندرامات یعنی MKD ممکن است مجهز به RESOLVER و RESOLVER کوپل شده بروی ABSULOTE ENCODER  باشند.

در عین حال گزینه ترمز سرو موتور همانند سایر مدلهای سرو موتور به قوت خویش باقیست.

تعمیرات تخصصی انواع سرو موتور ایندرامات

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :